Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skandal na UMCS. Studenci chcieli przechytrzyć profesora. Wszystko się wydało

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2019 r. o 09:27 Powrót do artykułu
Gienek HETMAN - nie byłby dumny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać UDAŁO im się - BRAWO WY studenci! a jak tam wielkie EGO pana profesora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...w Rzeczpospolitej Polskiej obowiązuje zasada indywidualizacji winy i odpowiedzialności..." - Pani Rzecznik chyba nie bardzo ogarnia to co mówi, niech popatrzy co robią pisiory z ludźmi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taka patologia pozniej orzeka w sadach o czyims byc albo nie byc. Chory kraj, w ktorym decydenci to patole do potegi n-tej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze w wielu komentarzach jeszcze uznanie dla takich sciagajacych imbecyli; cwaniak i kombinator to dla nich brzmi dumnie i jest sie nawet czym chwalic. Zdegenerowane spoleczenstwo nigdy nie zbuduje kraju dobrobytu gdzie prawo bedzie praweem i bedzie dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sciaganie, kupowanie / pisanie prac magisterskich / licencjackich, podchodzenie kilkukrotnie do egzaminow poprawkowych to na polskich uczelniach norma. Nic dziwnego, ze ich poziom to dno dna i nie licza sie w cywilizowanym swiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury. Prawo handlowe jest dziedziną bardzo ważną. Na aplikacji jest później wałkowana niejednokrotnie. Widać, że nie masz pojęcia o czym mówisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor nie miał wyjścia, jeżeli by sam nie zareagował to mógłby odpowiadać karnie. Dla mnie wszyscy Ci studenci powinni mieć powtórzony egzamin tym razem ustny w obecności komisji składajacej się z władz dziekanskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dużo mówi o poziomie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie bardzo wysoki poziom prawa w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STUDENCI ŚCIĄGAJĄ - szok i niedowierzanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogratulowac kolegów z roku xD sprzedajni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor nie miał wyjścia, jeżeli by sam nie zareagował to mógłby odpowiadać karnie. Dla mnie wszyscy Ci studenci powinni mieć powtórzony egzamin tym razem ustny w obecności komisji składajacej się z władz dziekanskich.
 "Dla mnie wszyscy Ci studenci powinni" zostac wydaleni z uczelni w trybie natychmiastowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieuczciwe to jest przeprowadzanie egzaminu w formie pytań i odpowiedzi na rzutniku, sam miałem taki egzamin u prof. Kidyby, ma się ok 20 sekund na odpowiedź na pytanie złożone z 3-5 zdań, test wielokrotnego wyboru, nie ma możliwości powrotu do wcześniejszego pytania, nie ma możliwości zastanowienia się bo zaraz pojawia się kolejny slajd na rzutniku z pytaniami. Jedynym sposobem zdania egzaminu jest ściąganie i wzajemna współpraca. Tak samo nieuczciwe jest formowanie dla studentów pytań np dotyczących spółdzielni europejskiej, gdzie w Polsce takich podmiotów funkcjonuje kilka. Proponowałbym zacząć uczyć studentów praktycznej nauki zawodu np egzamin polegający na sporządzeniu umowy spółki jawnej a nie wymyślać niedorzeczne testy żeby oblać jak najwięcej osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto miał prawo handlowe u Kidyby wie o co chodzi i jaki ten pan ma stosunek do studentów. Studia kończyłam daaaawno temu a Kidyba mi się po nocach śni do tej pory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor nie miał wyjścia, jeżeli by sam nie zareagował to mógłby odpowiadać karnie. Dla mnie wszyscy Ci studenci powinni mieć powtórzony egzamin tym razem ustny w obecności komisji składajacej się z władz dziekanskich.
"Dla mnie wszyscy Ci studenci powinni" zostac wydaleni z uczelni w trybie natychmiastowym
 Pełna zgoda w krajach demokratycznych z tamtej strony "iron curtain" jest to  to oczywiste, wrecz jakakolwiek alternatywa wywołałaby zdziwienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały rok do poprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A po egzaminie chodziliśmy bronić kąstytucji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak się szczycą studenci UMCS, że niby u nich Prawo jest na wyższym poziomie niż na KUL. Po co się tak popisywać? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...w Rzeczpospolitej Polskiej obowiązuje zasada indywidualizacji winy i odpowiedzialności..." - Pani Rzecznik chyba nie bardzo ogarnia to co mówi, niech popatrzy co robią pisiory z ludźmi...
 Co robią? Wytłumacz proszę zamiast rzucać hasełkami bez pokrycia prosto z wybjurczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...